PostHeaderIcon MIKOŁAJKI

6 grudnia odwiedził nasze przedszkole długo wyczekiwany przez wszystkie dzieci Mikołaj, który przyniósł nie tylko wspaniałe prezenty, ale również....śnieg. Radość naszych przedszkolaków była zatem podwójna. 

PostHeaderIcon KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY

 W ramach projektu „ Edukacja ekologiczna w szkołach gminy Łuków” pod nazwą „Szanuj zieleń” zorganizowany został przedszkolny konkurs plastyczny " Świat wokół nas", w którym wzięły udział dzieci wszystkich grup przedszkolnych.
Na wyróżnienia oraz nagrody zasłużyły prace:
- " Maluszków"- praca zbiorowa
- Julii Drozd 4 lata
- Zosi Młynarczyk 4 lata
- Rafałka Wierzchowskiego lata
- Nelly Ksok 6 lat
- Kuby Mroza 6 lat
- Marcinka Panasza 5 lat
 
 

PostHeaderIcon ANDRZEJKOWE WRÓŻBY

Piątek 29 listopada był dla naszych przedszkolaków dniem pełnym magii, wróżb i tajemniczości oraz wspaniałej zabawy z andrzejkową Wróżką Anią, która przepowiadała przyszłość, zarażała pozytywną energią i dobrym humorem. Podczas zabaw dzieci dowiedziały się nie tylko tego, co czeka je w przyszłości, ale również wielu ciekawostek na temat tradycji związanych z tym jedynym w roku dniem.


 

PostHeaderIcon ZABAWY NASZYCH MALUSZKÓW

26 listopada najmłodsza grupa „ Pszczółki” wybrała się na swoją pierwszą poważną wycieczkę... do Centrum Rozrywki „ Arkabos” w Łukowie.
Podczas dwugodzinnego pobytu nasze „ maluszki” korzystały z udostępnionych im atrakcji: baseny z kulkami, zjeżdżalnie, tory przeszkód, wspinaczka, gra w kosza, kąciki tematyczne.
Dzieci aktywnie i chętnie uczestniczyły w grach i zabawach, a ich różnorodność nie pozwoliła nikomu na nudę. Zmęczone, ale niezwykle szczęśliwe, zrelaksowane i bogatsze o nowe doświadczenia wróciły do przedszkola, gdzie czekał już na nie pyszny obiadek.

 

 

PostHeaderIcon WFOŚiGW w Lublinie

alt

Drodzy rodzice w roku szkolnym 2013/2014 w okresie od września do grudnia nasze przedszkole bierze udział w projekcie „ Edukacja ekologiczna w szkołach gminy Łuków” pod nazwą „Szanuj zieleń”- edukacja ekologiczna w przedszkolu w Łazach” dofinansowanym ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie”. Celem całego przedsięwzięcia jest podniesienie świadomości i kultury proekologicznej wśród dzieci i młodzieży zgodnych z etyką ekologiczną oraz rozwijanie poczucia odpowiedzialności za środowisko przyrodnicze. W ramach przedsięwzięcia w naszym przedszkolu realizowane będą następujące zadania:

  • Spotkanie z leśniczym- wyjazd ekologiczny do szkółki leśnej do Kryńszczaka,

  • Udział w ogólnopolskiej akcji Sprzątania Świata”

  • Wyjazd ekologiczny do gospodarstwa agroturystycznego „Ranczo Arka”

  • Ekologiczny piknik rodzinny „Święto pieczonego ziemniaka”

  • Przedszkolny konkurs plastyczny „Świat wokół nas”.

  • Przedszkolny konkurs techniczno-plastyczny- „Coś z niczego- kukiełka ekologiczna”.

 

 

 
Jesteś naszymgościem