PostHeaderIcon WITAMY W PRZEDSZKOLUSerdecznie witamy wszystkich przedszkolaków i ich rodziców po wakacyjnej przerwie.
Mamy nadzieję, że rok przedszkolny 2013/2014 będzie obfitował w wiele nowych doświadczeń i ciekawych zdarzeń,
a spędzony wspólnie czas da nam dużo radości.

 

PostHeaderIcon DNI ADAPTACYJNE

W dniach 28-29 sierpnia odbyły się zajęcia adaptacyjne, które miały na celu ułatwić dzieciom przekroczenie progu przedszkola i przezwyciężyć strach
przed nowym otoczeniem. Wszystkie " maluszki" wraz z rodzicami miały możliwośc zapoznać się z personelem przedszkola, salą, kącikami zabaw oraz
miło spdzić czas podczas zabaw z rówieśnikami.
Wszystkich  przedszkolaków serdecznie witamy w naszym gronie i życzymy samych sukcesów.

 

PostHeaderIcon " TROGLODYCI SĄ WŚRÓD NAS"

18 czerwca gościliśmy w przedszkolu uczniów klasy 5 z Zespołu Oświatowego w Jedlance wraz z opiekunami, którzy przyjechali do nas w ramach prowadzonej akcji charytatywnej na rzecz Michałka Kwiatkowskiego, który urodził się z wadą jednej nóżki i wymaga kosztownej operacji i długiej rehabilitacji.
Uczniowie w odpowiedzi na apel o pomoc dla chorego chłopca przygotowali pełną humoru inscenizację pt. „ Troglodyci są wśród nas”, którą wystawili dla naszych wychowanków.
Spektakl bardzo się podobał i został nagrodzony wielkimi brawami.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy włączyli się do akcji przekazując pieniążki na ten szczytny cel, a małym aktorom gratulujemy pomysłu i wielkiego zaangażowania.

 

PostHeaderIcon DZIEŃ RODZINY7 czerwca obchodziliśmy w przedszkolu uroczystość „ Dnia Rodziny”. Miał on charakter pikniku, na którym zjawiły się najważniejsze w życiu dzieci osoby: mamusie, tatusiowie oraz rodzeństwo. Wspólny czas wypełniły występy przedszkolaków, szaleństwa  na  „ polu dmuchańców” oraz wspólne grillowanie. W tym roku atrakcją okazał się pokaz tresury psa przygotowany przez przedstawicieli służby kolei.

Dzięki pięknej pogodzie mogliśmy  wspaniale bawić się na świeżym powietrzu i korzystać z wielu atrakcji przygotowanych na tą okazję.

 

PostHeaderIcon JAK NALEŻY DBAĆ O ZĄBKI?7 czerwca gościliśmy w przedszkolu przedstawicieli Studium Medycznego w Łukowie, którzy przyjechali do nas, by przeprowadzić pogadankę na temat zdrowego odżywiania oraz higieny jamy ustnej. Po części teoretycznej dzieci mogły przejść do praktyki
i poeksperymentować na „ gigantycznej” szczęce oraz ząbku. Bardzo dociekliwie badały również swoje ząbki i sprawdzały ich stan zdrowia.
Spotkanie to w bardzo ciekawy sposób przybliżyło dzieciom ważne zasady dotyczące zdrowia i higieny.

 
Jesteś naszymgościem