PostHeaderIcon WIZYTA W GOSPODARSTWIE ROLNYM

Nasze przedszkolaki posiadają różnorodne zainteresowania i są bardzo ciekawe świata. Wybrały się zatem do gospodarstwa rolnego Państwa Osińskich, by pogłębić swoją widzę na temat hodowli zwierząt.

 

PostHeaderIcon FESTYN SOŁECKI

2 czerwca odbył się w Łazach " Festyn Sołecki", podczas którego swoje umiejętności wokalne i taneczne zaprezentowały nasze przedszkolaki.
Zapraszamy do galerii. 

PostHeaderIcon 28.05.2013 SPARTAKIADA W CZERŚLIJuż po raz kolejny gościliśmy w ZS w Czerśli na corocznej „ Spartakiadzie Przedszkolaków”. Naszą placówkę reprezentowali:
Andżelika Romanowska, Tatiana Pieniak, Maja Zalewska, Bolek Świerczewski, Kuba Łukasik i Marcin Lendzion pod opieką p. Ani Kłopotowskiej.

Tym razem uczestnicy musieli wykazać się wiedzą z zakresu bezpiecznego poruszania się po drogach oraz chodnikach jako piesi oraz znajomością numerów alarmowych.
Po konkurencjach intelektualnych przyszedł czas na zmagania sportowe, podczas których ważna była sprawność i zwinność, ale przede wszystkim dobra, zespołowa zabawa.
Na zakończenie imprezy, w której nie było przegranych wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki.

 

PostHeaderIcon FARMA ILUZJI


16 maja odbyła się wycieczka do „ Parku iluzji” w Mościskach, w której uczestniczyły wszystkie grupy przedszkolne.

Czekało tam na nas wiele atrakcji, ale przede wszystkim magii i iluzji. Wiele wrażeń dostarczyła dzieciom „ Chata iluzji”, „ Labirynt”, w którym czekały na nas zadania do wykonania, lewitujący kran, oraz „ Muzeum iluzji”. Po wysiłku umysłowym dzieci mogły odpocząć i zrelaksować się na placu dmuchawców oraz pobawić się w małego paleontologa na plaży.
Wycieczka okazała się bardzo udana i bogata w nowe doświadczenia.


 

PostHeaderIcon III TURNIEJ ARTYSTYCZNY14 maja odbył się w naszym przedszkolu III Turniej Artystyczny, którego hasłem przewodnim było „ Sport to zdrowie”.

Jak co roku gościliśmy drużyny z przedszkoli w Czerśli, Krynce, Gołaszynie i  Gręzówce. W skład jury weszli: p. Dyrektor J. Wiszniewska- Celińska, Wójt Gminy Łuków p. M. Osiak, Radny Gminy p. M. Burdach, Radny Województwa Lubelskiego p. K. Głuchowski, przedstawiciel Stowarzyszenia Wsi Łazy „ Razem- Lepiej” p. Cz. Sikora oraz Sołtys wsi Łazy p. R. Nowicki, przedstawiciel OSP Łazy p. Z. Łukasik.

Drużyny musiały zaprezentować swoje umiejętności wokalne lub recytatorskie, wykazać się wiedzą na temat bajki „ Zając i Żółw”, sprawnością fizyczną podczas konkurencji sportowych oraz umiejętnościami plastycznymi wykonując plakat „ Sport to zdrowie”.

Wszyscy zawodnicy wykazali się wysokim poziomem umiejętności we wszystkich dziedzinach, dlatego jury uznało, że wszyscy zasługują na I miejsce.

Za udział w turnieju drużyny otrzymały puchary, dyplomy oraz upominki.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów.

Serdecznie dziękujemy sponsorom: Gminnemu Ośrodkowi Kultury, Radzie Sołeckiej, Radnemu Gminy Łuków oraz Radnemu Województwa lubelskiego, którzy ufundowali te wspaniałe nagrody.

 
Jesteś naszymgościem