PostHeaderIcon PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY
Wsiadaj Zimo na sanki i uciekaj już, zabierz śnieżne bałwanki, zabierz śnieg
i mróz- tymi słowami 21 marca przedszkolaki żegnały zimę i witały wiosnę.
W uroczystym pochodzie z „ Marzannami” dzieci pragnęły wyrazić radość z nadchodzącej pory roku. Wśród śpiewu piosenek, okrzyków i wiosennych wierszy, dzieci spaliły kukły. Miejmy nadzieję, że zima się trochę wystraszyła i w końcu ustąpi miejsca długo wyczekiwanej wiośnie.

 

PostHeaderIcon KULIG27 lutego dzieci z naszego  przedszkola wybrały się na wycieczkę do Głównego, gdzie znajduje się Gospodarstwo Agroturystyczne Państwa Borysiuków.  Mimo, że śnieg w zastraszającym tempie znika udało się zorganizować kulig. Po wspaniałych przejażdżkach wygłodniałe przedszkolaki zasiadły przy ognisku, by upiec kiełbaski. Wycieczka dała również możliwość zdobycia wielu cennych  informacji na temat hodowli koni, które w bardzo ciekawy sposób przekazała naszym małym podróżnikom właścicielka gospodarstwa.

Dzieci pełne wrażeń, radosne i szczęśliwe wróciły do przedszkola.
To był naprawdę fajny dzień.

 

PostHeaderIcon BAL KARNAWAŁOWY7 lutego odbył się w naszym przedszkolu długo wyczekiwany „ Bal karnawałowy”, na którym pojawili się bohaterowie chyba wszystkich ulubionych bajek dla dzieci. Były tańce i konkursy ze słodkimi nagrodami. Przedszkolaki przez cały dzień bawiły się wspaniale przy dźwiękach dziecięcych przebojów.

 

PostHeaderIcon ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA

24 stycznia obchodziliśmy w przedszkolu „ Święto Babci i Dziadka”. Z tej okazji nasi milusińscy przygotowali uroczystą akademię, podczas której zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, recytatorskie i taneczne. W ten sposób chciały podziękować swoim Dziadkom za miłość, troskę i ciepło, jakim je otaczają. Po występie czekały na gości drobne upominki oraz słodki poczęstunek.

To był dzień pełen wzruszeń, wrażeń i uśmiechów.

 

PostHeaderIcon " STROIKI I OZDOBY CHOINKOWE"


18 stycznia odbyło się w naszym przedszkolu uroczyste rozstrzygnięcie konkursu

„ Stroiki i ozdoby choinkowe”

zorganizowanego przez Panią Annę Kłopotowską, na które zostały zaproszone biorące w nim udział dzieci wraz ze swoimi opiekunami. Wszystkie prace prezentowały wysoki poziom artystyczny oraz dziecięce zaangażowanie. Należy również podkreślić dużą różnorodność wykorzystanych technik.

Na uroczystości swoja osobą zaszczycił nas Pan Wójt Gminy Łuków Mariusz Osiak, który wraz z Panią Dyrektor wręczył wszystkim uczestnikom pamiątkowe dyplomy i drobne upominki.

Zaproszeni goście mogli także obejrzeć „ Jasełka” w wykonaniu najstarszej grupy
„ Słoneczka”.
 Po części oficjalnej czekał na wszystkich słodki poczęstunek.

Uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 
Jesteś naszymgościem