PostHeaderIcon MOJE MAŁE WIERSZOBRANIE

 16 października odbył się w ŁOK-u przegląd recytatorski „ Moje małe wierszobranie”. Nasze przedszkole reprezentowały: Gabrysia Grochowska z grupy „ Skrzaty” oraz  Amelka Dybciak i Wiktoria Markiewicz z grupy „ Słoneczka”. Konkurs był okazją do wystąpienia na większej scenie przed sporą publicznością i zaprezentowania swoich umiejętności aktorskich. Nasze artystki czuły się tam jak ryby w wodzie.
Za piękne występy zostały nagrodzone dyplomami i drobnymi upominkami.

 

PostHeaderIcon MALI KUCHARZE

 


Jesień jest czasem zbioru plonów z sadu i ogrodu oraz przygotowywania się do długiej i mroźnej zimy. Nasze „ Słoneczka” wiedzą, że witaminy to podstawa zdrowia i dlatego postanowiły przygotować dla wszystkich przedszkolaków pyszny jabłkowy kompocik, a przy okazji nabrać wprawy w pracach kulinarnych.
Wysiłek się opłacał i na obiadek dzieci otrzymały zdrowy i pełen witamin napój.

 

 

PostHeaderIcon Z WIZYTĄ W LESIE


Nasze przedszkolaki są bardzo ciekawe i lubią poznawać świat. A ponieważ jesień rozpieszcza nas swoimi darami i barwami, wybrały się na wycieczkę do lasu, by napawać się jej pięknem. Bogatsze o nowe doświadczenia i wiedzę wróciły do przedszkola z koszem pełnym kolorowych liści, kasztanów, żołędzi i jarzębiny. Bystre oko p. Magdy i Gosi wypatrzyło również kilka grzybków, które upiększają teraz kącik przyrody w naszym przedszkolu.

 

PostHeaderIcon DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ


15 października obchodziliśmy uroczyście Dzień Edukacji Narodowej.
Z tej okazji najstarsza grupa „ Słoneczka” pod kierunkiem Pani Ani Kłopotowskiej przygotowała montaż słowno- muzyczny podczas którego mali aktorzy zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne.
Występ naszych pociech wywołał wiele wzruszenia i uśmiechu na naszych twarzach.

Wiele ciepłych słów popłynęło z ust Przewodniczącej Rady Rodziców, za które serdecznie dziękujemy.
Dzień Edukacji Narodowej był też okazją do wręczenia pracownikom nagród przez Panią Dyrektor.

 

PostHeaderIcon PLANETA SAMO ZDROWIE


12 października gościliśmy w przedszkolu aktorów ze Studia Artystycznego Akada wraz
z przedstawieniem  „ Planeta Samo Zdrowie”.
Jak sama nazwa mówi poruszało ono tematykę zdrowego odżywiania i dbania o sprawność fizyczną. Aktorzy w sposób bardzo ciekawy pokazali naszym przedszkolakom, co należy robić, aby być zdrowymi silnym oraz ukazali sposoby by to osiągnąć. Podczas przedstawienia dzieci mogły aktywnie uczestniczyć w zabawach, co bardzo im się spodobało i wywołało wiele radości na małych buziach.

 
Jesteś naszymgościem