PostHeaderIcon W ŚWIĄTECZNYM NASTROJU

 

Wspaniałą tradycją w naszym przedszkolu jest spotkanie „ Wigilijne” podczas którego dzieci wystawiają dla rodziców  „Jasełka” .W przepięknej scenografii 15 grudnia mali aktorzy przedstawili „ Opowieść wigilijną” związaną z Narodzeniem Jezusa, która wprowadziła wszystkich w świąteczny nastrój. Nie zabrakło również przepięknych kolęd i pastorałek, które dodatkowo podkreśliły klimat tamtej magicznej nocy i wywołały wiele wzruszeń.Po występie nagrodzonym wielkimi brawami pani Dyrektor złożyła wszystkim świąteczne życzenia, a pan Daniel- nasz katecheta odczytał fragment ewangelii o Narodzeniu Jezusa, po czym wszyscy podzielili się opłatkiem i zasiedli przy wigilijnym stole, by skosztować wspaniałych świątecznych potraw.Podczas spotkania nie zabrakło również niespodzianek. Odwiedził nas Święty Mikołaj, który przybył obdarować naszych milusińskich  wspaniałymi prezentami, za które dzieci podziękowały piosenką i wspólnie zaśpiewaną kolędą.

 

 
Jesteś naszymgościem