PostHeaderIcon DZIEŃ BABCI I DZIADKA


Kocham Babcię, kocham Dziadka.
Za ich serce, za ich miłość.
W dużym zdrowiu, długie lata.
Niech nam żyją, niech nam żyją.

Te i wiele innych życzeń usłyszeli nasi wspaniali goście, którzy odwiedzili nas 20 stycznia, by wspólnie świętować „DZIEŃ BABCI I DZIADKA”. Podczas uroczystej akademii mogli usłyszeć wiersze i piosenki, poprzez które wnuczęta chciały  podziękować im za serce i troskę, którą ich obdarzają oraz czas, jaki im poświęcają. Nie zabrakło również wspaniałej gry aktorskiej małych przedszkolaków, które w humorystyczny sposób przedstawiły „ HISTORIĘ RODZINKI BAŁWANKÓW” oraz scenki z życia „BABCI I DZIADKA”.Tradycyjnie po występach nagrodzonych ogromnymi brawami mogliśmy przejść do dalszej części spotkania, jaką był słodki poczęstunek przygotowany przez mamy.

 
 
 
Jesteś naszymgościem