PostHeaderIcon NA SPORTOWO I EKOLOGICZNIE

       
alt

W czwartek 10 maja 2012 roku drużyna z grupy „Słoneczka” w składzie: Szymek Biadun, Kasia Krasuska, Alan Osiński, Zuzia Pieniak, Mateusz Ponikowski i Patrycja Wysokińska, wzięła udział w V SPARTAKIADZIE DLA PRZEDSZKOLI GMINY ŁUKÓW. W tym roku hasło przewodnie imprezy brzmiało: „Czysty las- zdrowszy każdy z nas”. Dzieci mogły wykazać się swoją wiedzą na temat ekologii, zaprezentować podczas prezentacji umiejętności aktorskie, a później wytrwale walczyć podczas konkurencji sportowych. Jak zwykle przez cały czas trwania imprezy nad wszystkim czuwał niestrudzony stary przyjaciel- Dinuś. Organizatorzy zadbali dosłownie o wszystko, dzieci otrzymały słodki poczęstunek oraz upominki  oraz ciekawe pomoce dydaktyczne do przedszkola.

        Za rok też tam pojedziemy, bo świetnie się bawiliśmy.

 
Jesteś naszymgościem