PostHeaderIcon BAJKOWA KRAINA

 

alt


12 czerwca już po raz drugi w naszym przedszkolu odbył się Turniej Artystyczny pt. „ Bajkowa Kraina”, który przygotowały: p. A. Warpas, p. M. Szumilak, K. Sosnowska i A. Kłopotowska. W wesołej zabawie wzięły udział dzieci z oddziałów przedszkolnych z: Gołaszyna, Gręzówki, Krynki, Świdrów, Dąbia, Aleksandrowa. Nasze przedszkole reprezentowała najstarsza grupa „ Słoneczka” w składzie: Julka Mączka, Wiktoria Markiewicz, Kuba Kisiel i Piotrek Rzewuski. Nad całością czuwała p. Anna Kłopotowska, która przeprowadziła dzieci przez Bajkowa Krainę. Mali zawodnicy musieli wykazać się wszechstronna wiedzą i umiejętnościami, ponieważ czekały na nich zadania związane ze znajomością bajki Ezopa „ Lis i bocian”,  konkurencje sportowe oraz konkurs plastyczny. Nasze dostojne jury w składzie: , p. M. Osiak- wójt Gminy Łuków,  p. J. Wiszniewska- Celińska- dyrektor przedszkola, p. M. Burdach- radny Gminy Łuków, p. R. Nowicki- sołtys wsi Łazy, p. E. Malejka- przedstawicielka Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Łazy „Razem- lepiej” oraz p. A. Kopyść i p. Z. Łukasik- przedstawiciele OSP Łazy, jednogłośnie orzekło, że wszystkie grupy poradziły sobie doskonale i zasłużyły na I miejsce. W nagrodę dzieci otrzymały upominki, a na ręce opiekunów zostały wręczone puchary oraz dyplomy. Fundatorami wszystkich nagród była społeczność lokalna: Rada Sołecka, Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Łazy „Razem- lepiej”, OSP, UG Łuków. Piekarnia w Łazach zadbała o słodki poczęstunek dla uczestników turnieju. Wszystkim, którzy nam pomogli serdecznie dziękujemy.

 

 
Jesteś naszymgościem