PostHeaderIcon WYCIECZKA DO SIEDLEC


               20 listopada dzieci z grupy: „ Skrzaty” i „ Słoneczka” udały się na całodniową wycieczkę do Siedlec.
Celem wycieczki było obejrzenie w kinie bajki „ Gdzie jest Nemo” oraz zabawy w centrum rozrywki „Młynek”. Podczas seansu przedszkolaki z ciekawością śledziły przygody „ małej rybki”
i z niecierpliwością czekały jak potoczą się jej losy. Przeżyły również chwile grozy, gdy bohaterowi groziło śmiertelne niebezpieczeństwo. Po tych emocjach mogły zrelaksować się i dać upust swojej energii w sali zabawach, w której czekało na nie  wiele wspaniałych atrakcji m. in.:
  basen z piłeczkami, zjeżdżalnie tubowe, proste i spiralne, trampolina, wystrzałowe armatki pneumatyczne, karuzela Palma Kokosowa, dmuchaniec oraz ulubiona chyba przez  wszystkie dzieci pizza. Zmęczone, ale uśmiechnięte i zadowolone z nowych doświadczeń wróciły do przedszkola, gdzie czekali na nie stęsknieni rodzice.

Poprawiony (poniedziałek, 26 listopada 2012 20:39)

 
Jesteś naszymgościem