PostHeaderIcon RANCZO ARKA

 

17 września „ Skrzaty” i „ Słoneczka” wyruszyły w podróż do Gospodarstwa agroturystycznego „Ranczo Arka”. Mimo niesprzyjających warunków pogodowych podczas jazdy autokarem na miejscu powitało nas słonko. Z entuzjazmem ruszyliśmy zwiedzać i poznawać wspaniałe tereny i ich mieszkańców: kucyki, dziki, lamy, strusie, bydło szkockie, a także bociana, który zadomowił się tam na dobre i nie ma zamiaru wylecieć do ciepłych krajów. Po wędrowce przyszedł czas na zabawę. Na dzieci czekało wiele atrakcji: gokarty, kolejka, karuzela, zjeżdżalnia krzesełkowa. Wizytę w tym malowniczym miejscu zakończyła zabawa przy ognisku połączona z pieczeniem kiełbasek.
Wyjazd w części został sfinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki.

Poprawiony (środa, 18 września 2013 17:15)

 
Jesteś naszymgościem