PostHeaderIcon JASEŁKA

 

Boże Narodzenie to czas szczególny, magiczny, czas radości, refleksji i serdecznych spotkań, do których okazją w naszym przedszkolu są „ Jasełka”.

W tym roku miały one miejsce 17 grudnia, jednak na wszystkich zgromadzonych, a w szczególności na dzieci czekała miła niespodzianka...tym razem w rolę aktorów wcielili się rodzice, którzy w bajkowy sposób zabrali wszystkich zgromadzonych do Betlejem, gdzie na świat przyszedł malutki Jezus.

Było to bardzo ciekawe doświadczenie, które wywołało wielkie zaciekawienie oraz radość na buziach naszych milusińskich, którzy okazali się wspaniałymi krytykami i recenzentami dla gry aktorskiej swoich rodziców.

Po części artystycznej przyszedł czas na życzenia, upominki oraz pyszny wigilijny poczęstunek.

 

Dziękujemy wszystkim Rodzicom za udział oraz zaangażowanie i pomoc

w przygotowaniu „Jasełek”

i życzymy, by Święta Bożego Narodzenia i Wigilijny wieczór,
tak jak cały nadchodzący Nowy Rok
upłyną Wam w szczęściu i radości.


 

Dzień ten był również wspaniałą okazją do rozstrzygnięcia konkursu zorganizowanego w ramach projektu„ Edukacja ekologiczna w szkołach gminy Łuków” współfinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie „Coś z niczego- kukiełka ekologiczna”, którego efektem było wiele wspaniałych prac przygotowanych przez dzieci oraz ich rodziców. Ponieważ wszystkie prace były bardzo ciekawe, a ich przygotowanie wymagało wiele wysiłku i cierpliwości jednogłośnie zostały nagrodzone I miejscem, a ich autorzy dyplomami i drobnymi upominkami.

Małym artystom gratulujemy wspaniałych pomysłów oraz dziękujemy za wielkie zaangażowanie.

 
Jesteś naszymgościem