PostHeaderIcon TURNIEJ ARTYSTYCZNY

 

15 maja odbył się w naszym przedszkolu IV Turniej Artystyczny pt.: Dbamy o zdrowe odżywianie”.

Wzięły w nim udział drużyny z zaprzyjaźnionych przedszkoli: Czerśli, Gołaszyna, Gręzówki, Krynki,Zalesia i Świdrów.
Przedszkolaki musiały zmierzyć się z konkurencjami umysłowymi, artystycznymi oraz sportowymi, a nad ich prawidłowym przebiegiem czuwało jury w składzie: p. Dyrektor J. Wiszniewska- Celińska, Wójt Gminy Łuków p. M. Osiak, Radny Gminy p. M. Burdach, Sołtys wsi Łazy p. R. Nowicki oraz przedstawiciel OSP Łazy p. Z. Łukasik.

Wszystkie przedszkola wykazały się dużą znajomością zasad zdrowego odżywiania, przygotowały bardzo ciekawe kukiełki z warzyw oraz z wielką determinacją walczyły podczas konkurencji sportowych, dlatego jednogłośnie wszyscy zostali ogłoszeni zwycięzcami.
Za udział w turnieju każda drużyna otrzymała dyplomy, puchary oraz drobne upominki, które ufundowane zostały przez: GOK, Radę Sołecką, Radnego M. Burdacha oraz p.   Z. Łukasika.
Po wyczerpujących zmaganiach na gości czekał słodki poczęstune
k.

Poprawiony (wtorek, 20 maja 2014 18:35)

 
Jesteś naszymgościem