PostHeaderIcon W WARSZAWIE

Kiedy słonko coraz mocniej przygrzewa a świat przyrody wokół rozkwita przychodzi czas na wiosenne wędrówki. Dlatego 19 maja „ Słoneczka” i „ Skrzaty” zamiast przekroczyć próg przedszkola przekroczyły próg autokaru i ruszyły w kolejną ciekawą przygodę. Tym razem naszym celem był Miejski Ogród Zoologiczny w Warszawie, gdzie czekał na nas wspaniały świat zwierząt.

Spacerując alejkami mogliśmy podziwiać leniwie wygrzewające się w słońcu „ kociaki”, figlarne małpki zabawne surykatki. Podczas wycieczki odwiedziliśmy: słoniarnię, żyrafiarnię, ptaszarnię i wiele innych ciekawych zwierząt, jednak największym zainteresowaniem cieszył się rekin,który wśród dzieci wywołał początkowo trochę lęku.

Wycieczka okazała się wspaniałą lekcją przyrody. Zmęczeni, ale zadowoleni i bogatsi o nowe doświadczenia wróciliśmy do przedszkola.


Poprawiony (wtorek, 20 maja 2014 18:44)

 
Jesteś naszymgościem