PostHeaderIcon XI PRZEGLĄD RECYTATORSKI W GOŁASZYNIE

 

29 maja reprezentanci naszego przedszkola w składzie: Nelly Ksok, Zuzia Osiak, Aleksander Sosnowski i Jaś Borkowski wzięli udział w XI Gminnym Przeglądzie Recytatorskim „ Poezja i proza ludowa” zorganizowanym przez Zespół Szkół w Gołaszynie oraz Gminny Ośrodek Kultury w Łukowie. Celem imprezy było przybliżenie młodemu pokoleniu twórczości ludowych mistrzów oraz rozwijanie zainteresowania sztuką ludową.

Nasi artyści zaprezentowali swoje umiejętności wokalne w utworze „ Czerwone jabłuszko”. Występ bardzo się podobał publiczności i został nagrodzony wielkimi brawami, a nasze trofea przedszkolne wzbogaciły się o nową statuetkę.

Gratulujemy talentu i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.
Poprawiony (niedziela, 01 czerwca 2014 09:28)

 
Jesteś naszymgościem